1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yüzleri Güldürecek Sağlık Müjdesi
Yüzleri Güldürecek Sağlık Müjdesi

Yüzleri Güldürecek Sağlık Müjdesi

Milletvekili Osman Ören sağlık alanında 2 yeni müjde ile vatandaşın yüzünü güldürdü.

A+A-

Siirt Devlet Hastanesi, diğer şehirlerde bulunan büyük hastaneler ile yarışır hale geldi. Siirtlilerin merakla beklediği Anjiyo ve Kvc Üniteleri Milletvekilleri Osman Ören ve Afif Demirkıran’ın yoğun girişimleri neticesinde Sağlık Bakanlığı tarafından onaylandı.

Konuya ilişkin açıklama yapan Ören “Siirt Devlet Hastanesi’nde ekipman, personel ve fiziki şartları açısından Anjiyo ve Kvc Ünitelerinin kurulması açısından gerekli çalışmalar yapılmıştır. Hala 3 adet Radyoloji Teknikeri, İstanbul Kartal Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde göreve başlamış ve cihazların kurulumu için gerekli tüm çalışmalara tamamlanmıştır.”

Ören’in müjdesini verdiği bir diğer gelişme ise Fizik Tedavi Ünitesi hastalarının bundan sonra üst düzey hizmet görecek olmasıdır. Hizmete sunulan Özel Fizik Tedavi Ünitesi, halkımızın büyük problemlerinden birini daha çözecek. Bundan sonra FTR hastalarımızla inşallah randevu verilmeyip, tedavileri anında sağlanacak.

Milletvekili Ören “Halkımız her şeyin en iyisine layıktır ve Siirt halkına en güzel hizmeti yapmak için elimizden gelen bütün fedakârlıkları yapmaya hazırız. Hastanemize ve Siirt’imize faydalı olacağını düşündüğümüz bu cihaz ve ekipmanlar tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun İnşallah.” Diyerek sözlerini tamamladı.

Bu haber toplam 2866 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!