1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yorumlarınız Yerel ve Ulusal basının dikkatini çekiyor
Yorumlarınız Yerel ve Ulusal basının dikkatini çekiyor

Yorumlarınız Yerel ve Ulusal basının dikkatini çekiyor

Yerelden Ulusala ilkesiyle hareket eden Siirtliler.Net sitenizin haberleri kadar haberlere ilişkin siz okuyucuların yorumları da gerek yerelde gerekse ulusal basında dikkatle izleniyor.

A+A-

Hürriyet Gazetesi yazarlarından Yalçın Bayer, Şubat ayındaki bir köşe yazısında Siirt Valisi Necati Şentürk’ü konu edinmiş ve adeta yerden yere vurmuştu. Yalçın Bayer’in yazısını Siirtliler.Net sayfalarına taşımış Bayer’in yazısında katıldığımız kısımlarıyla, karşı çıktığımız bölümlerini sizlere aktarmıştık.

Hürriyet Yazarı Bayer’in köşe yazısıyla ilgili haberimiz ve habere yapılan yalçın bayerSiirtliler.Net okuyucularının yorumları Yalçın Bayer’in oldukça dikkatini çekmiş olacak ki sonraki günlerde kaleme aldığı “Korkarsanız korkutulursunuz” adlı makalesinde Siirtliler.Net’in haberine ve bu habere yapılan Siirtliler.Net okurlarının yorumlarına dikkat çekti.

Hürriyet Gazetesi Yazarlarından Yalçın Bayer’in o yazısından kısa bir alıntı :

“Vali’nin Siirtspor’u Fadıl Akgündüz’e teslim etmesini eleştiren yazılara girmiyoruz. Ama meraklısına, Siirtliler.net sitesine girerlerse, Vali’nin omzunda paltolu resmini ve bize ve valiye dönük eleştirileri okuyabilirler.”

HABERLERİMİZ VE SİZLERİN YORUMLARI YERELDE DE GENİŞ YER TUTUYOR

Hürriyet Gazetesi’nin yanı sıra Siirtliler.Net’in gerek haberleri ve gerek Siirtliler.Net okuyucularının haberlere ilişkin yorumları yerel medyada da zaman zaman konu oluyor. İşte bunun son örneği 29 Mart 2010 tarihli Cumhur Kılıççıoğlu’nun Mücadele Gazetesi. Kılıççıoğlu, bu haftaki gazetesinde Siirtliler.Net’in haberine ve okurlarının yorumlarına tam sayfa yer ayırdı.

cumhur kılıççıoğlu

Bu haber toplam 3401 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!