1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yönetimin müdahalesi kötü gidişatı durdurdu
Yönetimin müdahalesi kötü gidişatı durdurdu

Yönetimin müdahalesi kötü gidişatı durdurdu

Sakatlıklar ve cezalılar hedefimizden uzaklaştırdı. Ama Yönetim, teknik kadro ve futbolcular bu kötü gidişatı iyi yönetip önümüzde ki sezon için umut verdi

A+A-

Siirt spor yardımcı antrenör Hüseyin Batur ile  sezon sonu değerlendirmesinde bulunduk. Batur sezon değerlendirmesi için ‘Sezon başı Fadıl Akgündüz’ün ve Adnan Öktüren’in takımı ilimize tekrar geri getirmesi hem bizde hem de taraftarda büyük heyecan yarattı. Bu heyecan ile başladığımız yeni sezonda özellikle Türkiye’nin çeşitli kulüplerinde top koşturan Siirtli oyuncularında kulübe kazandırmaları ve özellikle Siirt spor tarihinde yerli futbolculara gerekli değeri vererek ve ardından Güzel bir kamp dönemi geçirdikten sonra lige iyi bir başlangıç yaptık. İlk on iki hafta namaglûp olarak puanlama cetvelinde güzel bir yer edindik. Sonraki dönemlerde elde olmayan nedenler başta sakatlıklar ve cezalılardan dolayı bazı sıkıntılar yaşadıysak ta ilk yarıyı ilk üçte bitirdik. İkinci yarının başlaması ile beraber cezalılar ve sakatlıkların çoğalması ilk yarı da yakaladığımız istikrar grafiğimizde düşüş yaşadık nitekim ligi istediğimiz yerde bitiremedik. Buna rağmen yönetimin hep biz teknik kadro ve futbolcuların arkasında durarak yaşadığımız olumsuzlukların altından kalkmamıza maddi, manevi büyük bir katkısı oldu. Başta Siirtli olarak sonrada yardımcı hoca olarak başta Başkanımız Adnan Öktürene ve yönetim kurulumuza ayrıca bizi daima destekleyen Sayın Fadıl Akgündüze teşekkür ediyorum.

 

Ligi henüz yeni bitirdik şu anda gerekli çalışmalar yönetimiz tarafından yapılıyordur. Takımın eksiklerini ve sıkıntı yaşadığımız mevkilerde transfer çalışmaları olacaktır. Bunun için önümüzde ki sezon için konuşmak erken ama başkanımız ve yönetim kurulumuz gelecek sezonda ligin üst sıralarını zorlayıp şampiyon olacak bir takım kuracaklarına eminim.

Bu haber toplam 6574 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!