1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yol Hikayeleri fotoğraf yarışmasında 2.lik Siirt’ten
Yol Hikayeleri fotoğraf yarışmasında 2.lik Siirt’ten

Yol Hikayeleri fotoğraf yarışmasında 2.lik Siirt’ten

On5yirmi5.com adlı bir internet sitesi tarafından Türkiye genelinde düzenlenen “Yol Hikayeleri” konulu dijital fotoğraf yarışmasında dereceye girenler belirlendi.

A+A-

19 Kasım’da başlayan ve sitenin okurları tarafından yoğun ilgi gören yarışma iki aşamalı olarak gerçekleştirildi. İlk aşamada jüri üyeleri tarafından seçilen 25 adet fotoğraf site üyelerinin oylamasına sunuldu. İkinci aşamada ise, okuyucuların oyları ve jüri üyelerinin değerlendirmesi sonucu dereceye giren fotoğraflar belirlendi.

YARIŞMADA İKİNCİLİK ÖDÜLÜ SİİRT PERVARİ’YE VERİLDİ

Yarışma sonucunda 330 kişi arasından

birincilik ödülünü İstanbul'dan Enes Hulusi Çimen,

ikincilik ödülünü Siirt Pervari’den Burhan Şen,

üçüncülük ödülünü ise İstanbul'dan Çağlar Mirik kazandı.

 

 

Pervari Gençliği Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (PEGDER) Başkanı olan Burhan Şen adlı 27 yaşındaki hemşehrimiz yaklaşık 9 yıldır fotoğraf üzerine çalışmalar yapmaktadır. Aynı zamanda kırtasiye işletmeciliği yapan hemşehrimiz Şen, ülke genelinde ikincilik ödülü almaya hak kazandığı fotoğrafı Pervari’nin Serkahni olarak bilinen mevkisinde 2009 yılının Aralık ayında çekmişti.

alkış

 

Hemşehrimiz Burhan Şen’i, bu başarısından dolayı Siirtliler.Net ailesi olarak kutlar, sitemizin yeni açmış olduğu “Siirt Fotoğraf Kulübü” sayfalarına desteklerini bekleriz.

 

yol hikayesi

 

Bu haber toplam 3717 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!