1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yok, Böyle Turnuva
Yok, Böyle Turnuva

Yok, Böyle Turnuva

Gecenin geç saatinde Siirt’in siyasetçisi, bürokratı. iş adamı, sporcusu, esnafı hepsi orada ve amaç sadece dostluğu kardeşliği hatırlamak ve pekiştirmek.

A+A-

Siirt ASKF Başkanı Ahmet Muhtar Akıncının organize ettiği halı saha futbol turnuvasını duyan oradaydı. Milletvekili Osman Ören, Gençlik Spor İl Müdürü Hüsam Olgaç Milli futbolcu Hasan Özer, Siirt Spor Eski Başkanı Beşir İçlin Siirt Sporda oynayan Siirtli şöhretler ve birçok sporsever katıldı. Gece yarısı başlayan dörtlü turnuvalar sonrasında Eski Futbolcu Hasan Özer’in Takımı İle İş Adamı Beşir ilçin takımı arasında yapına final maçında gülen taraf hasan Özerin takımı oldu. Final sonrasında ikram edilen baklavaların ardından yapılan futbol sohbetleri gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

 

Turnuvanın kardeşliği ve birlik beraberliği pekiştirmek amacında olduğunu belirten Ahmet Muhtar Akıncı “ Bizler Siirt’i seviyoruz, Siirtlileri de seviyoruz biz kocama bir aileyiz futbolda bu ailenin eğlencesi burada bulunan bütün futbolseverlere teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 3385 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!