1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. YGS sonuçları açıklandı. İl birincisi AÇI’dan
YGS sonuçları açıklandı. İl birincisi AÇI’dan

YGS sonuçları açıklandı. İl birincisi AÇI’dan

Başarının sonu yoktur, başarıda doyum noktası olamaz diyen Siirt Açı Dershanesi, YGS-2’de Siirt birincisi çıkarmanın sevincini yaşıyor.

A+A-

güzide sevgiliTıp Fakültesi tercih puanı olan 470.671 puanıyla YGS-2’de İl Şampiyonu olan Saffet Kaya’nın ahlakı, zekası ve davranışlarıyla Açı Dershanesi’nin sevilen öğrencisi olma özelliğine dikkat çeken Dershane Müdürü Güzide Sevgili, İl Şampiyonu Saffet Kaya’yı bilgisayarla ödüllendirdiklerini belirtirken başarının mimarisi olan tüm öğretmenlere de teşekkür etti.

 

 

“SONUÇ SÜRPRİZ OLMADI. ZATEN BEKLİYORDUK”

Dershane sahibi Vahit Kayar ise yaptığı açıklamada: “Öğrencimiz geçen sene de iyi puan almıştı fakat tercih yapmamıştı. Bu sene tekrar vahit kayarsınava girdi. Tıp Fakültelerinin tercih edilebileceği bir puan alarak Siirt İl Birincisi oldu. Saffet Kaya iki yıldır dershanemizin öğrencisidir. Hazırlıklarımız il birinciliğini kazanma yönündeydi. Kitlesel başarıda kendimizi kanıtlamış bir dershaneyiz. Daha önceki yıllarda da sürekli birinciler çıkaran bir dershane olarak bu sınavda da başarımızın devamını getirmiş olduk. Bu sonuç bizim için sürpriz olmadı. Zaten beklediğimiz bir sonuçtu.” dedi.

Açı Dershanesi YGS PUANLARI

YGS-1 : 471.643 Puan

YGS-2 : 470.671 Puan

Bu haber toplam 7069 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!