1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yeşeren Umutlar Yaz Okulu Kayıtları Başladı
Yeşeren Umutlar Yaz Okulu Kayıtları Başladı

Yeşeren Umutlar Yaz Okulu Kayıtları Başladı

Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında İlim Yayma Cemiyeti Siirt Şubesi tarafından yürütülmekte olan “Yeşeren Umutlar Bilgi Evi Yaz Okulu” kayıtları başladı

A+A-

İlim Yayma Cemiyeti Siirt Şubesi, öğrencilerin tatili eğitici ve eğlenceli bir şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla yaz okulunu açıyor. 27 Haziran–24 Temmuz arası devam edecek olan yaz okulunda genel kültür, basketbol, voleybol, yüzme, masa tenisi, resim, müzik, sinema, bilgi yarışması, gezi-pikniklerin yer alacağı ve kontenjanın sınırlı olduğu bildirildi.

 

yeşeren umutlar siirt10–15 yaş grubu öğrencilere yönelik olarak açılacak olan Yaz Okulu hakkında bilgi veren Yeşeren Umutlar Bilgi Evi Proje koordinatörü Özer Fethi Çelepçıkay: “Yorucu geçen bir eğitim döneminin ardından dinlenmeyi, eğlenmeyi en fazla öğrenciler hak ediyor. Öğrencilerin yaz tatilinde kötü alışkanlık edinmelerini önlemek, bir takım bilgi ve becerilerini geliştirmek amacıyla bu yıl yaz okulu açıyoruz. Hem zihinsel ve bedensel yönden gelişimlerini sağlamaya hem yeteneklerini keşfetmeye yönelik yaz okulumuzda yaz tatilini eğlenceli bir şekilde geçirmeleri için yavrularımıza böyle bir imkân sunuyoruz” dedi.

 

Detaylı Bilgi İçin

 

Yeşeren Umutlar Bilgi Evi

Yeni Mahalle Abdullah Kuzu Caddesi Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu Karşısı Dayan Apt.

0 (484) 224 69 85 No’lu telefonunu arayıp bilgi alabilirsiniz.

Kurslara kayıt, 20 Haziran’da sona erecek.

Bu haber toplam 1789 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!