1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Yeşeren Umutlar öğrencileri Emniyet’i ziyaret etti
Yeşeren Umutlar öğrencileri Emniyet’i ziyaret etti

Yeşeren Umutlar öğrencileri Emniyet’i ziyaret etti

Yeşeren Umutlar Derneği ile Siirt Emniyet Müdürülüğü’nün dershaneye gönderdiği 74 öğrenci adına bir grup öğrenci Emniyet Müdürü Güven’i ziyaret ettiler.

A+A-

Yeşeren Umutlar Derneği ve Siirt Emniyet Müdürlüğü tarafından maddi yetersizlikler nedeniyle dershane desteği alamayan çalışkan 74 öğrenci üniversiteye hazırlık için dershaneye gönderildi. Önceki gün 74 öğrenciyi temsilen bir grup öğrenci Siirt Emniyet Müdürü Recep Güven’e teşekkür ziyaretinde bulundular.

Öğrenciler Recep Güven’i duygulandırmayı başardı

Dershanelere gönderilen öğrencilerin hepsinin de başarılı olması ve hedeflerinin hep yüksek olması İl Emniyet Müdürü Güven’i duygulandırmaya yetti. Öğrencilerle sohbet eden Güven, “böylesi güzel ve azimli gençlerimiz ülkemizin gelecekteki inşasında yer almaları için bizlerin onlara verdiğimiz destekler sonrası hiç fire vermeden başarılı olmaları gurur verici ve umut vericidir. Yarının gelecekleri olan bu arkadaşlarımız, vermiş olduğumuz destekleri boşa çıkarmadılar. Önümüzdeki yıllarda da böyle bir destek çalışmamızın ilk adımı olmalarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu haber toplam 2160 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!