1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Yeşeren Umutlar Filiz Verdi.
Yeşeren Umutlar Filiz Verdi.

Yeşeren Umutlar Filiz Verdi.

Siirt Emniyet Müdürlüğü Tarafından yürütülen Yeşeren Umutlar projesi kapsamında dershanelere gönderilen öğrencilerden %96 başarı ile 75 öğrenci SBS sınavında aldıkları sonuçlar sonrasında Projenin Filiz Vermesi kutlandı.

A+A-

2011 SBS sınavları sonucunda proje kapsamında dershanelere gönderilen öğrencilerin yüksek başarıları Yeşeren Umutlar projesinin filizlendiği görüldü.

İftar yemeğinde bir araya gelen Emniyet Müdürlüğü personeli ve Dernek üyeleri öğrencilerin başarılarından dolayı tebrik edip alkışladılar.

 

İftar yemeğinde en çok ilgiyi SBS 2011 sınavında 495.961 puan ile Siirt il birincisi olan Salih Omurtak İlköğretim Okulu öğrencisi Mevlüde Basut oldu. Basut Başarımın sırrı günde 400 üzerinde soru çözmemdir. Ayrıca bizleri dershanelere gönderim önümüzü aydınlatan Siirt emniyet Müdürü Recep Güvene Teşekkürlerimizi Arkadaşlarım Adına sunuyorum. Dedi

 

Proje kapsamında dershanelere gönderilen 75 öğrencinin de çeşitli Anadolu ve meslek liselerine giriş hakkı kazanması Dernek Üyeleri ve emniyet müdürü tarafından tebrik edildi. Ayrıca öğrencilere kitap hediye edildi.

 

Bu haber toplam 2910 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!