1. HABERLER

  2. ÜLKE

  3. Yenikapı mitingi Hdp'li Baluken'in fena zoruna gitmiş
Yenikapı mitingi Hdp'li Baluken'in fena zoruna gitmiş

Yenikapı mitingi Hdp'li Baluken'in fena zoruna gitmiş

Yenikapı'da düzenlenen ve mahşeri bir kalabalığın bir araya geldiği mitinge davet edilmeyen Hdp'nin vekili İdris Baluken'in fena zoruna gitmiş.

A+A-

Batman'da konuşan HDP Grup Başkan Vekili İdris Baluken, İstanbul Yenikapı'daki mitinge katılan CHP ve MHP Genel Başkanları hakkında hakaret dolu sözler sarf etti.

 

LİDERLERE HAKARET ETTİ

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile MHP lideri Devlet Bahçeli'yi de eleştiren Baluken, "Yeni birliktelik yok. Bunlar üçü bir arada savaş cephesidir. Bugün Yenikapı'da başlamış bir beraberlik, birliktelik yok. Bunlar üçü bir arada kahve olurlar. Üçü bir arada nescafe. Ambalaj aynı, içindekiler farklı. İşte bunlar budur. Kokusu bozuk, tadı bozuk, son kullanım tarihi geçen bunlar acı kahveden başka bir şey değiller. Öyle bir araya gelmeleri de halkımızı korkutmaz. Bakın onları uyarıyoruz; Yenikapı mitingi bizi korkutmaz. Bahçeli'yi biliyorsunuz, artık Erdoğan'ın yedek lastiğidir. Kılıçdaroğlu'na da şunu söylüyoruz; mitingten sonra bu akşam Kısıklı'ya gidin, yarın da üçünüz, üç gün üç gece sarayın önünde nöbet tutun yine kar etmez" diye konuştu.

yenikapi1.jpgyenikapi2.jpgyenikapi3.jpg

Bu haber toplam 4139 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!