1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yazarımız Uzm.Dr.Aylin TÜRKAY’dan Polis eşlerine seminer
Yazarımız Uzm.Dr.Aylin TÜRKAY’dan Polis eşlerine seminer

Yazarımız Uzm.Dr.Aylin TÜRKAY’dan Polis eşlerine seminer

Siirt Emniyet Müdürlüğünde görevli personel eşlerinin kurum içi sosyal etkinlik için ayda bir yaptıkları toplantının bu ayki konuğu Siirtliler.Net Sağlık – Aile Editörü ve Yazarı Uzm. Dr. Aylin TÜRKAY polis eşlerine “obezite ve tedavisi” konulu seminer ve

A+A-

Yazarımız Dr. Aylin TÜRKAY’dan Polis eşlerine seminer               

                Siirtliler.Net Sağlık –Aile Editörü ve Yazarı Uzm. Dr. Aylin TÜRKAY Polisevinde Emniyet Personeli eşlerine seminer verdi.

                Siirt Emniyet Müdürlüğünde görevli personel eşlerinin kurum içi sosyal etkinlik için ayda bir yaptıkları toplantının bu ayki konuğu Siirtliler.Net Sağlık – Aile Editörü ve Yazarı Uzm. Dr. Aylin TÜRKAY polis eşlerine “obezite ve tedavisi” konulu seminer verdi.

                Obezite’in (şişmanlık) tehlikelerini ve neden olduğu hastalıkları detaylı bir şekilde kendi hazırladığı slaytlar eşliğinde anlatan Dr. TÜRKAY davette hazır bulunan hanımların tüm sorularına da oldukça açıklayıcı cevaplar vererek konunun gerektiği gibi anlaşılmasını sağladı. Sempatik tavırlarıyla, görsel anlatımlarıyla, sorulara bıkmadan ve açıklayıcı verdiği cevaplarla davetteki hanımların fazlasıyla takdirini toplayan Uzman Doktor Aylin TÜRKAY’ı ilk tebrik eden Siirt Emniyet Müdürü Recep GÜVEN’in eşi Nurdan GÜVEN Hanımefendi oldu.

            Hanımlardan Topluma Örnek Olacak Kültür Toplantıları

                Polis eşlerinin ayda bir düzenledikleri bu tür etkinlikler sanılanın aksine dedikodu sofralarından çok kültür toplantıları şeklinde organize ediliyor. Bu ayki organizasyonu Kaçakçılık Şube Müdürü Fatih KEÇELİ’nin eşi Yasemin KEÇELİ düzenledi.

            Uzm. Dr. Aylin TÜRKAY Siirtli Öğrencilere burs sağlayan bir organizasyonda aynı semineri gönüllü olarak verebileceğini belirtti

                Uzm. Dr. Aylin TÜRKAY, Emniyet Personelinin eşleri tarafından çok beğenilen semineri, istenildiği takdirde daha değişik kitlelere de verebileceğini, özellikle Siirtli öğrencilere burs verilecek toplantılarda bunu yapabileceğini belirtti.

Bu haber toplam 3762 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!