1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yaşlı ve Kimsesizleri unutmadılar
Yaşlı ve Kimsesizleri unutmadılar

Yaşlı ve Kimsesizleri unutmadılar

Yaşlılar Haftası nedeniyle AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları teşkilatları Siirt Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne beraberlerinde hediyelerle ziyaret gerçekleştirdi.

A+A-

18-24 Mart Dünya Yaşlılar Haftası nedeniyle Siirt AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nurten Temiz ile Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Bedük tarafından Siirt Valiliği bünyesindeki Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı olan Siirt Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlılar ve engelliler ziyaret edildi.

Ziyaret sırasında yaşlı ve engellilere pasta ve meyve suları ikram edildi. Ayrıca özel işlemeli havlular hediye edildi. Ziyaret sırasında Kadın Kolları Başkanı Nurten Temiz şu açıklamalarda bulundu:

“Büyükşehirlerde huzur evleri oluyor. Biz Siirt olarak bana göre daha şanslıyız çünkü biz yaşlılarımızı daha henüz huzur evlerine vermedik. Onlar bizim yanlarımızda huzur bulmaya devam ediyor. Varsa kimsesiz ve bakıma muhtaç olanlarımıza ise devletimiz, Aile e Sosyal Politikalar Bakanlığımız tarafından bakılıyor. Yaşlılar haftası nedeniyle bugün biz size evlat olmaya geldik. Sizlerle beraber günümüzü geçirmeye geldik. Evvelimiz olmadan ahirimiz olmaz diyerek sizler için el emeği göz nuru havlular işlettik.”

Bu haber toplam 1382 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
1 Yorum