1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Yasin Aktay’dan seçim sonrası esnafa teşekkür ziyareti
Yasin Aktay’dan seçim sonrası esnafa teşekkür ziyareti

Yasin Aktay’dan seçim sonrası esnafa teşekkür ziyareti

AK Parti Siirt Milletvekili Prof.Dr.Yasin Aktay, 7 Haziran seçimleri sonrasında esnafa teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

A+A-

Geçtiğimiz hafta Pazar günü yapılan 7 Haziran seçimlerinin ardından Siirt’ten Milletvekili seçilen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr.Yasin Aktay, seçim sonrasında parti kurmaylarıyla düzenlenen çeşitli toplantılara katılmak üzere Ankara’ya gitmişti. Seçim sonrasında ilk hafta sonunu Siirt’te geçiren Aktay, esnafa yönelik bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

AK Parti İl Başkanı Özgür Çalapkulu ile birlikte Güres caddesinde, Helvacılar ve Bakırcılar Çarşısı’nda esnafa teşekkür ziyaretinde bulunan Aktay, gazetecilerin sorularına da yanıt verdi.

Ziyaretleri sırasında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Aktay, hemşehrilerinden kendisini temsil etme görevi aldığını ifade ederek şu değerlendirmelerde bulundu: “Ahde vefa çerçecvesinde sık sık gelip gideceğiz. Her seferinde vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyeceğiz. Temsili görevi almış bulunuyoruz ve bunu en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağız. Önümüzde bir Hükümet oluşumu söz konusu ve bu hükümetin nasıl oluşacağı konusunda henüz bir belirsizlik var. İnşallah ülkemizi hükümetsiz bırakmayacağız. Eninde sonunda bir hükümet teşekkül edecektir.”

aktay1-004.jpgaktay2-003.jpg

Bu haber toplam 3677 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!