1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Yaşananları görmemek için kör olmak lazım
Yaşananları görmemek için kör olmak lazım

Yaşananları görmemek için kör olmak lazım

AK Parti İl Teşkilatı’nın aday adayları için düzenlediği kaynaşma yemeğinde birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

A+A-

Milletvekili Afif Demirkıran, Milletvekili Adayı Osman Ören, İl Başkanı Ali İlbaş ve çok sayıda Ak Parti aday adayının katıldığı yemek oldukça sıcak bir atmosferde gerçekleştirildi. İl dışında bulunan bazı adayların arayıp mazeret bildirdiği yemekte aday adaylarının şık giyimleri dikkatlerden kaçmadı.

 

Yemeğin ardından Il Baskani Ali Ilbas ve Milletvekili Adayı Osman Oren birer selamlama konusması yaptilar. Daha sonra söz alan Milletvekili Afif Demirkıran, “Bugün burada yaşananları görmemek için kör olmak lazım. Bu tablo Ak Parti’nin birlik ve beraberliğine işarettir” dedi.

 

Aday adaylık listesinin 15 ayrı 3’lu milletvekili aday listesi çıkacak kadar değerli insanlardan oluştuğunu kaydeden Demirkıran; “Bu bir nasip meselesidir, Allah bu görevi biz 3 kardeşinize tevdi etti. Inşallah Siirtli hemsehrilerimizin teveccühü ile Siirt’e hizmete kaldığımız yerden devam edeceğiz.” dedi.

 

Burada esas olan aday adaylarının Ak Parti’ye birlik ve beraberlikleri olduğunu ifade eden Milletvekili Afif Demirkıran; gönül birliği içersinde 12 Haziran Günü “Siirt Hazır Hedef 3-0” sloganı ile çalışmak, buyuk gayret göstermek ve Başbakanımızın deyimiyle “Çalınmadık Kapı, Sıkılmadık El” bırakmamak şartıyla bu hedefe kenetlenelim. Amacımız Sayın Başbakanımıza 3 milletvekili hediye etmek ve hükümetimize Siirt’in daha iyi hizmetler beklediğini daha gür bir sesle iletmektir dedi.

Bu haber toplam 3846 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!