1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yalova'daki Siirtliler vandal doktorların saldırdığı hemşerisine sahip çıktı
Yalova'daki Siirtliler vandal doktorların saldırdığı hemşerisine sahip çıktı

Yalova'daki Siirtliler vandal doktorların saldırdığı hemşerisine sahip çıktı

Evin yeni sakinleri olan doktorların bir araya gelerek vandallık yaptığı Siirtli kiracıya Yalova'daki hemşerileri sahip çıktı.

A+A-

Siirtli hemşerimiz Muhdi Koyuncu, Yalova'da kirada oturduğu dairesinin bulunduğu apartmanı satın alan doktorlar binadaki kiracıları apart topar tahliye etmek ister. Kiracılardan Muhdi Koyuncu'yu bir kahveye çağıran 3 doktor şehir eşkiyalarını aratmayacak şekilde davranırlar. Saldırgan 3 doktora karşı tek başına kendini savunmak durumunda kalan hemşerimiz Muhdi Koyuncu yaralanır. Koyuncu ile birlikte 2 doktor da yara alırlar. Saldırgan doktorların olay yerinden kaçmak isterlerken çevredeki vatandaşların bırakmadıkları iddia edildi. Olay yerine çağrılan polise teslim edilen saldırgan doktorların hastanedeki tedavilerinin ardından emniyete götürüldüğü öğrenildi.

YALOVA'DAKİ SİİRTLİLER, SALDIRIYA UĞRAYAN HEMŞERİSİNİ YANLIZ BIRAKMADI

Yalova'da faaliyette olan ve başkanlığını Vedat Babaoğlu'nun yaptığı Yalova Siirtliler Derneği öncülüğünde Siirtliler, saldırıya uğrayan hemşerisini yanlız bırakmadılar. Saldırının duyulmasının ardından Siirtliler gerek hastanede gerekse de Emniyet'teki şikayet işlemlerinde hemşerileri Muhdi Koyuncu'nun yanında yer aldılar.

HER MESLEĞİN VANDALI BULUNUYOR

Her mesleğin, her sektörün vandalı bulunmaktadır. Haberdeki mevzu bahis doktorlar tam da bu bağlamdadır. 3 doktorun vandallığı Doktorluk gibi önemli bir mesleği bağlamamaktadır. 

Bu haber toplam 3908 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!