1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Vekil Helvacıoğlu, Siirtliler.Net’i kapatmak istiyor
Vekil Helvacıoğlu, Siirtliler.Net’i kapatmak istiyor

Vekil Helvacıoğlu, Siirtliler.Net’i kapatmak istiyor

Ak Parti’li milletvekili Yılmaz Helvacıoğlu, Siirtliler.Net’in kapatılmasını da talep etmiş.

A+A-

Hakkında yazmış olduğumuz haber, yorum ve iddiaları tekzip etmek, kamuoyunu aydınlatmak yerine en ağır bir şekilde cezalandırma yöntemini seçen Siirt milletvekili Yılmaz Helvacıoğlu, “komple yok etme” niyetiyle mahkemeye başvurdu.

Milletvekili Helvacıoğlu, mahkemeye başvurduğu dilekçesinde Siirtliler.Net’in yayınlarının durdurulmasının yanı sıra Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Güzel’in şahsına da 10 bin TL tazminat davası açtı. Vekil Helvacıoğlu, 10 bin TL manevi tazminat parasının ayrıca faiziyle birlikte ödenmesi ve avukatlık ile mahkeme masraflarının da Eyüp Güzel tarafından ödenmesi yönünde talepte bulunmuştur.

VEKİL HELVACIOĞLU’NU ARAYANLAR BİZDEN HABERSİZ ARAMIŞTIR

Edindiğimiz bilgilere göre Siirtliler.Net’e açılan bu ağır davadan dolayı rahatsız olan bazı dostlarımız Vekil Yılmaz Helvacıoğlu’nu arayarak davayı durdurması ricasında bulunmuşlardır. Helvacıoğlu ise cevap olarak “o haberleri kaldırsın ben de davayı durdurayım” şeklinde şart koştuğu öğrenildi.

Bildirmek istiyoruz,

Vekil Helvacıoğlu’nu arayanlardan kesinlikle insiyatifimiz dışında bizden habersiz aramışlardır. Kimseye böyle bir talepte bulunmadık, bulunmayacağız.

Ayrıca mahkeme sonuçlanana kadar hiçbir haberimiz de sitemiz kayıtlarından silinmeyecektir. Siirtliler.Net yapmış olduğu her haberin arkasındadır.

Bu haber toplam 3785 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!