1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Vatandaşın tefecilerle ilgili yorumları
Vatandaşın tefecilerle ilgili yorumları

Vatandaşın tefecilerle ilgili yorumları

Önceki gün yaşanan intihar vakasının ardından gündeme getirmiş olduğumuz Siirt’in parazitleri olan tefecilerle ilgili haberimize okurlarımız yaptıkları yorumlarla katkı sağladılar.

A+A-

Siirt’in kanayan yarası… Parazitleri… Lanetlileri…Katil sürüsü tefeciler…
Dün gündeme getirmiş olduğumuz tefecilerle ilgili haberimize Siirtliler. NET okurları gerek haberin altına yaptıkları yorumlarla gerekse de sosyal medyadaki Siirtliler. NET hesabındaki paylaşımlara attıkları mesajlarla tefecilere karşı tepkilerini dile getirdiler.

Kimisi evliyalar diyarında nasıl böyle bir şey olur diye sorguladı. Kimisi “Bütün tefecilerin…” diyerek küfrü bastı. Kimisi Emniyet bunları bilmiyor mu diye sorguladı.

Kimisi ise tefeciler bir şehirde korku salabilmişse burada devlet kurumlarının sorgulanması gerektiğini dile getirmiş.

İŞTE O YORUMLARDAN BAZILARI:

YUSUF
Evliyalar diyarı diyoruz
ama bir taraftanda tefeciliğin en yaygın olduğu bir şehir olarak anılıyoruz.
HANGİSİ YALAN??? 


Gaffur Karaca
emniğyet tefecileri bilmiyormu biliyor ama neden önünü kesmiyor kaç kişi daha intihar edecek yazık değilmi hepsinin altında mersedes evleri paraları mülkleri nerden geldi neden araştırılmıyor ama kahveleri dolaşıp sigaradır ve saire ceza kesmeyi biliyorlar 

Ömer
Tefecilere karşı bir korku düzeneği kurulmuş durumdadır. insanlar tefecilerden korkuyor. Eğer bu eli kanlı iblisler bir şehirde korku yayabilmişse orada devletin kurumlarındaki zaafiyetten bahsetmek mümkündür. Bu kadar rahat davranabiliyorsa bu tefeciler vatandaşın güvenliğini kim sağlayacak? Bu tefecilere devletten korkmuyorsa burada bir sorun yokmu?

emniyet göreve.
vali göreve 


Mehmet Demir
Ne yazıkki tefecilik almış başını gidiyor İmandan vicdandan İnsanlıktan mahrum Cehennem zebanileri çiğ gibi domuz sürüsü gibi büyüyor tefecilik sektörü. Adamın okuma yazması yok bir Gün hayvan otlatmamış hiç bir zaman vergi kaydı olmamış 1 TL devlete faydası olmamış Babadan Hiç bir mirası yok 10bin TL ile tefeciliğe başlamış 10 senede 20 milyon TL si olmuş bi kayıtlara bakılsa sürü böyle köşe dönmüş Cehennem zebanisi var. 


Yusuf Er
Türkiye de siirtle birlikte birçok il ve ilçede işi resmi kılıfına uydurarak tefecilik yapan bu parazitler gerekirse bir yıl boyunca takip edilip tüm mal varlıklarına el koyularak içeri atılmaları ve gün yüzü görmemeleri , mağdurların yüreğine bi nebze su serpecektir kanaatindeyim... 


İdris
Allah bin türlü bela versin bu tefecilere. polis teşkilatımızdan lütfen ama lütfen rica ediyorum bunları yakalasın. ve hatta bunları teşhir etsinler. 

Bu haber toplam 7613 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
18 Yorum
İlgili Haberler