1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. Valilikten Siirtliler.Net'e teşekkür
Valilikten Siirtliler.Net'e teşekkür

Valilikten Siirtliler.Net'e teşekkür

Tillo Günleri Etkinliklerinde Tanıtıma Destek Olan Birçok Kurum ile Birlikte Siirtliler.Net Ailesine de Katkılarından Dolayı Teşekkür Belgesi Takdim Edildi.

A+A-

Siirt Valiliği 21 – 23 Eylül 2012 tarihleri arasında düzenlenen “ Tillo Işık Hadisesi Bilim ve Kültür Günleri” etkinlikleri kapsamında tanıtıma desteklerinden dolayı Siirtliler.Net ailesine Teşekkür belgesi verildi.

Siirt Valiliği adına belgeyi Siirtliler.Net’e sunan İl Kültür ve Turizm il Müdürü Remzi Uslu “ Sayın Valimizin istekleri üzerine Tillo Etkinlikleri kapsamında Tillo’nun tanıtımına katkıda bulunan ve bu konuda bizlerle koordineli çalışan tüm katılımcılarımıza özverili çalışmalarından dolayı kendilerine bu belgeyle teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Siirtliler.Net Adına Teşekkür Belgesini alan Suat Bilim, Siirtliler.Net Ailesinin Eyüp Güzel yönetiminde Siirt’in tanıtılmasını kendilerine her plartormda misyon edinmiş bir ekip olduklarını bildirerek: “Türkiye genelinde Anneler Gününün Veysel Karani Hazretleri dergahında ve Öğretmenler Gününün Tillo Merkezli kutlanması konusunda 3 yıldan beri sürdürdüğümüz projelerimizin Türkiye genelinde hayata geçmesi için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu projelerimizi halkımızın ve bürokratlarımızın destekleriyle hayata geçireceğimiz inancındayız. Bu konuda Sayın Valimiz Ahmet Aydın’ın bizlere verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.” Dedi

Son yapılan Tillo Etkinliklerinde Vali Ahmet Aydın’nın  önümüzdeki günlerde kutlanılacak olan Öğretmenler Günü’nün Tilloda kutlanması direktifleri memnuniyetle karşılanmıştı.

tesekkurbelgesi1.jpg

Bu haber toplam 2633 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!