1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vali, Telekom dedi Emniyet’i denetledi
Vali, Telekom dedi Emniyet’i denetledi

Vali, Telekom dedi Emniyet’i denetledi

Siirt Valisi Musa Çolak, PTT Başmüdürlüğüne ait güvenlik alarmını harekete geçirerek, emniyet güçlerinin olay yerine kaç dakikada geldiğini denetledi.

A+A-

Sabah erken saatlerinde PTT ve Türk Telekom Başmüdürlüklerini ayrı ayrı ziyaret eden Vali Musa Çolak, kurum amirlerinden çalışmaları hakkında brifing aldı.

PTT Başmüdür Vekili Musa Yıldırım, vatandaşımıza daha kaliteli, daha güzel ve daha süratli hizmet verebilmenin azim ve gayreti içerisinde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

Kendini yenileyen PTT’nin değişim ve dönüşümde örnek hale geldiğini belirten Vali Musa Çolak, "PTT, kendini yenileyerek, halkımızın ayağına hizmet götürmek, hayatlarını kolaylaştırmak için çok güzel çalışmalar yapıyor. Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet etmek için de fiziki ortamlarını yenilemiş bulunmaktadır. Bununla da kalmayıp, lojistik anlamında kendini geliştirerek, alt yapısını yüksek teknolojiyle donatmıştır. İşlem yapmak üzere gelen vatandaşlarımızla görüştüğümde memnuniyetlerini dile getirdiler." dedi.

Daha sonra PTT Başmüdürlüğüne ait güvenlik alarmını hareket geçiren Vali Musa Çolak, emniyet teşkilatının olay yerine tam zamanında geldiklerini gözlemledi.

Ardından Türk Telekom Başmüdürü Hasan Sancar’ı ziyaret eden Vali Musa Çolak, Türk Telekom’un ilde yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi alarak, büroları tek tek denetledi.

Bu haber toplam 2070 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!