1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vali Şentürk’e veda yemeği düzenlendi
Vali Şentürk’e veda yemeği düzenlendi

Vali Şentürk’e veda yemeği düzenlendi

Geçen hafta yayınlanan kararnameyle Yozgat Valisi olarak atanan ilimiz Valisi Necati Şentürk’ün onuruna bir veda yemeği düzenlendi.

A+A-

Siirt Orduevinde düzenlenen yemeğe, Vali Necati Şentürk, ilimizde bulunan mülkiye başmüfettişleri, 3. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ali Şahin İşleyen, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık, Adalet Komisyon Başkanı Yıldırım Şafak, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep Ziyadanoğulları, Vali Yardımcıları Hamdi Üncü, Orhan Burhan ve Yunus Sezer, İl Emniyet Müdürü Celali Topuz, ilçe kaymakamları ile üst düzey bürokratlar katıldı.

 

Veda yemeğinde bir konuşma yapan Siirt Valisi Necati Şentürk, 3 yıldan beri Siirt’e birçok alanda önemli hizmetler gerçekleştirdiklerini belirterek, "Siirt’e atandığımdan beri başta eğitim olmak üzere sağlık, tarım, kültür ve sosyal alanlarda çok önemli hizmetler gerçekleştirdik. Yetimin, fakirin ve mazlumun hakkını aradık hep. Buraya atanırken başımız dik olarak geldik, giderken de başımız yine dik olarak gidiyoruz. Fakat Siirt ve Siirtlilerle olan gönül bağım hiç kopmayacak. Bana ne zaman görev düşerse her zaman yardımcı olmaya hazırım." dedi.  

 

Konuşmalardan sonra Vali Necati Şentürk’e çeşitli hediyeler sunuldu.

Bu haber toplam 2673 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!