1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vali Musa Çolak, Siirtlilere Teşekkür Etti.
Vali Musa Çolak, Siirtlilere Teşekkür Etti.

Vali Musa Çolak, Siirtlilere Teşekkür Etti.

Valilikçe organize edilen “Siirt Kültür Sanat Şenlikleri” nin ardından yapılan değerlendirme toplantısında Vali Çolak, Siirtlilere teşekkür etti.

A+A-

Vali Musa Çolak, Valilik Makamında Siirt Kültür Sanat Şenliklerinde görev alan, Kamu kurum ve Kuruluşlarının yetkililerini ve bu organisazyonda yer alan tüm personeli, makamında kabul ederek, kendilerini tebrik etti.

 

 

Vali Musa Çolak burada yaptığı açıklamada; “Siirt Valiliği olarak organize ettiğimiz ve üç gün süreyle devam eden şenliklerimizde, Siirt’ in sahip olduğu zengin tarihi ve kültürel değerlerini ön plana çıkarmak, yaşatmak ve tanıtmak amacıyla düzenlediğimiz bu organisazyonla; Milli birlik ve beraberlik içinde, Devlet-Millet kaynaşmasını hep birlikte coşku içinde yaşadık. İlimizde ekonomik alanda yatırımlarımız hızla devam ederken, öte yandan Siirt’li hemşerilerimizi sosyal projelerle, festivallerle ve çeşitli etkinliklerle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

Vali Musa Çolak konuşmasına şöyle devam etti, “Siirtliler, farklı dil, din ve kültürleri bir arada tutup, birlik ve beraberlikten hiç ödün vermeden ebediyete kadar bu topraklarda barış ve huzur içerisinde yaşamaya kararlıdırlar. Amacımız vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaktır. Siirtliler hizmetin en şereflisine layıktırlar.

 

 

Üç gün süren Kültür sanat şenliklerimizde bizleri yalnız bırakmayan ve bizlere destek olan, tüm Siirtli hemşerilerime teşekkür ediyor, sevgiyle, saygıyla ve muhabbetle kendilerini kucaklıyorum. Bu etkinliklerin basın yayın ve medya kuruluşlarında yayınlayan ve ilimizin tanıtımına katkı sağlayan, basınımızın mümtaz temsilcilerine de ayrıca teşekkür ederim. Öte yandan bu önemli organisazyonda bizlere destek ve sponsor olan Kültür Bakanlığımıza, Türk Hava Yollarına, Ankara Büyükşehir Belediyesine, TRT Genel Müdürlüğüne, Sancaklar Vakfına, Kuzu Grubuna, Ciner Grubuna, Garzan Tekstile, Adanalı Lokantasına,  Siskav Vakfına ve bu organisazyonun yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

Bu haber toplam 1976 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!