1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Vali Çolak’ın eşi maçları seyredecek
Vali Çolak’ın eşi maçları seyredecek

Vali Çolak’ın eşi maçları seyredecek

Dün gece Siirtspor kulüp binasını ziyaret eden Vali Çolak, yönetim, teknik heyet ve sporcularla birlikte yemek yediler.

A+A-

Keçiören maçı öncesinde kulübü ziyaret ederek sporcuların maça motivasyonlarını sağlamak amacıyla sporcularla birlikte yemek yiyen Vali Çolak, sporun önemine binaen yaptığı konuşmada kulübün tüm işlerini yürüten Adnan Öktüren’e de teşekkür etti. Vali Çolak, Öktüren’in kimseye maddi külfette bulunmadan Siirt’te spor heyecanını ayakta tuttuğuna da temas etti.

Kulüp As Başkanı Adnan Öktüren ise yaptığı konuşmada, “Siirtlilerin bir özelliği vardır. Sevdiğimizi net bir şekilde belli ederken, sevmediğimize de net bir şekilde tavrımızı gösteriyoruz. Siirt’in sosyal eğlencesi olan tek şey Siirtspor’dur. Siirtspor bugün 3.ligde mücadele ediyorsa bunun en önemli destekçisi Siirt Valimizdir.” dedi.

Vali Musa Çolak’ın eşi Gülsüm Çolak’ı

Şeref Tribününde Göreceğiz

Yemek esnasında Siirtliler.Net tarafından Vali Çolak’a “Türkiye’nin özellikle batı vilayetlerinde hanımlar futbola ilgi göstermekte, maçları sahalarda izlemektedirler. Başbakan Erdoğan’ın hanımı Emine Erdoğan milli maçlara izleyici olarak katılmaktadır. Ancak ilimiz Siirt’te hanımların ilgisi sıfır noktada. Eşiniz Gülsüm hanımefendiyi Siirtspor maçlarında şeref tribünlerinde izleyici olarak görecekmiyiz. Bunu ilk kez başlatan Vali olarak tarihe geçmek ister misiniz?” şeklinde sorulan soruya Vali Çolak şu yanıtı verdi;

“Bayram sonrası maçta Siirtspor’un maçına eşimle birlikte gelerek, tribünde maçı beraber izleyeceğiz”

Bu haber toplam 2219 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!