1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vali Çolak’a Teşekkür Sertifikası
Vali Çolak’a Teşekkür Sertifikası

Vali Çolak’a Teşekkür Sertifikası

LÖSEV Siirt Temsilcisi Murat Acıtan, Vali Musa Çolak’a lösemili hastalara vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

A+A-

LÖSEV'in yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi veren Murat Acıtan, "Amacımız il genelindeki lösemili hastaları tespit ederek sağlık ve eğitim sorunlarını gidermektir. Ayrıca lösemili çocukların ve ailelerinin sıkıntılarını topluma aktarmayı ve bu vesileyle toplumu bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızda bize destek verip yalnız bırakmayan Sayın Valimiz Musa Çolak'a teşekkür ediyoruz." dedi.

 

           

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Musa Çolak ise, "Lösemili ve kan hastası çocukların, sağlık ve eğitim başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz. LÖSEV Siirt Temsilcisi Murat Acıtan'ın lösemili çocuklar için yapmış olduğu çalışmaları da yakından takip ediyor ve takdir ediyorum. Ayrıca lösemili çocuklarımıza ve ailelerine destek olan LÖSEV Vakfı yöneticilerine de teşekkür ediyorum." diye konuştu.

           

LÖSEV Siirt Temsilcisi Murat Acıtan, daha sonra LÖSEV Vakfının teşekkür sertifikasını Vali Musa Çolak'a takdim ederek, desteklerinin devamını diledi.

 

Bu haber toplam 1585 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!