1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Vali Çolak, spor tesislerini inceledi
Vali Çolak, spor tesislerini inceledi

Vali Çolak, spor tesislerini inceledi

Hafta sonu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Musa Çolak, spor tesislerinde de incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

A+A-

Vali Yardımcısı Yunus Sezer ve beraberindeki heyetle birlikte incelemelerde bulunan Vali Musa Çolak, tespit edilen eksikliklerin giderilerek antrenör ve sporcuların çalışma şartlarını üst seviyeye getireceklerini belirtti.

 

Koşu pisti için 50 bin TL ödeneği hızlandırılacak

 

Atatürk stadında yapılan incelemelerde stadın yeni sezona hazır hale getirilmesi, koşu pisti için tahsis edilen 50 bin TL’nin Bayındırlık İl Müdürlüğü’nce yapılan keşfin hızlandırılması, çim zeminin iyi korunması ve bakımlarının yapılması yönünde talimat veren Vali Çolak, ildeki sportif faaliyetlere katkı sağlayacağını dile getirdi.

 

Taekwando, Judo ve Güreşçileri de ziyaret eden Vali Çolak, incelemelerini 100.Yıl Yüzme Havuzu’nun ardından Türkiye birincisi olan Halk Oyunları ekibinin gösterisini izleyerek sonlandırdı.

 

SİİRT, TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLAN

HALK OYUNLARINDAN HABERSİZ

 

Öte yandan halk oyunları yarışmasında Türkiye birincisi olan Siirt ekibinden, Siirtlilerin habersiz olduğu belirtildi. Siirtliler.Net sitesine ulaşan birçok mesajda Siirtliler, “yurt genelinde yapılan yarışmalarda ilimizin halk oyunları ekibi birinci oluyor fakat bizler ne ekibimizi tanıyoruz ne de birinci olduğumuz o halk oyununu izleyebiliyoruz. Bu heyecan ve gurur niçin bizlerle paylaşılmıyor” şeklinde satırlara yer verdiler.

Bu haber toplam 2530 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!