1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vali Çolak; Siirtli Hemşehrilerime Başsağlığı Diliyorum
Vali Çolak; Siirtli Hemşehrilerime Başsağlığı Diliyorum

Vali Çolak; Siirtli Hemşehrilerime Başsağlığı Diliyorum

Siirt valisi Musa Çolak, Batman-Diyarbakır karayolunda meydana gelen elim trafik kazasında, 25 kişinin yaşamını kaybetmesi nedeniyle, başsağlığı mesajı yayınladı.

A+A-

Vali Musa Çolak mesajında şu ifadelere yer verdi: “Batman-Diyarbakır karayolu üzerinde meydana gelen elim trafik kazasında, yaşamlarını yitiren 25 vatandaşımıza Allah'tan rahmet, acılı ailelerimize ve yakınları ile Siirtli hemşerilerime başsağlığı ve sabır diliyorum.” dedi.

 

Yakınlarını yitiren ailelerimizin acılarını yürekten paylaşıyor, aynı kazada yaralanan 16 vatandaşımıza da Allah’ tan  acil şifalar diliyorum.


Ülkemizde Ulaşım alanında büyük gelişmeler yaşanırken, modern duble yololar yapılmasına rağmen, ne yazık ki, Trafik kuralllarına uymama, ihmal ve dikkatsizlik nedeniyle, malesef can kayıpları yaşıyoruz.


21 Aral
ık 2011 günü, saat 13 sıralarında,  Batman-Diyarbakır karayolunda meydana gelen  elim kaza dolayısıyla bütün vatandaşlarımızı, bir kez daha trafik kurallarına uyma konusunda büyük hassasiyet göstermeye  davet ediyorum. Trafikte en küçük dikkatsizlik ve ihmal telafisi mümkün olmayan can va mal kayıplarına neden olduğunu unutmamalıyız.

 

Bu dugu ve düşüncelerimle; acılı ailelerimizin acıları, bizim acımız, üzüntüleri bizim üzüntümüz, bizler devlet olarak her zaman vatandaşlarımızın yanındayız, Vatandaşlarımızın her türlü acılarını ve sevinçlerini paylaşıyoruz, İlimizde üzüntüyle karşıladığım bu elim trafik kazasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza tekrar Allah'tan gani gani rahmet diliyor, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum, kederli ailemize ve tüm Siirtli hemşehrilerime  başsağlığı diliyorum.

 

Bu haber toplam 1993 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!