1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vali Çolak, Sanayi tesislerini gezdi
Vali Çolak, Sanayi tesislerini gezdi

Vali Çolak, Sanayi tesislerini gezdi

Siirt Valisi Musa Çolak, Organize Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulundu. Organize Sanayi Müdürü Bahattin Çelik’ten brifing alan Vali Çolak, daha sonra kurulu tesisleri gezerek, yetkililerden bilgi aldı.

A+A-

Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekilleri Nedim Kuzu ve Özgür Çalapkulu ile birlikte organize sanayi bölgesinde bulunun tesislerde incelemeler yapan Vali Çolak, istihdama büyük önem verdiklerini söyledi.

Siirt’e yatırım yapacak iş adamlarına her türlü kolaylığın sağlanacağını belirten Vali Musa Çolak, “Alt yapısı tamamlanmış ve 81 parsele sahip organize sanayi bölgemizde yatırım yapacak iş adamlarımıza her türlü desteği sağlayacağız. Bu amaçla bu gün yatırımlarını burada yapan müteşebbislerimizi ziyaret ederek, sorunlarını dinliyorum. Bu arada çok önem verdiğimiz ve bizzat takip ettiğimiz çevre yolu yatırım programına alındı. Organize sanayi bölgemize canlılık kazandırması açısından bu yol çok önemlidir. Bu yol bittiğinde küçük sanayi bölgesi, organize sanayi bölgesine bağlanmış olacak. Aynı zamanda Siirt kent merkezinde bulunan ana arterler de trafik açıdan rahatlamış olacak.” dedi.

Organize sanayi bölgesinin cazibe merkezi haline getirmek için yeni çalışmalar yapacaklarını kaydeden Vali Musa Çolak, bu konuda ticaret ve sanayi odasına büyük işler düştüğünü vurguladı.

Bu haber toplam 1979 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!