1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vali Çolak, kurum müdürlerini fırçaladı
Vali Çolak, kurum müdürlerini fırçaladı

Vali Çolak, kurum müdürlerini fırçaladı

Haziran başında Siirt’teki görevine başlayan Vali Çolak, Pervari’ye gerçekleştirdiği ilk ilçe ziyaretinin ardından önceki gün de Tillo (Aydınlar) ilçemize bir ziyaret gerçekleştirdi.

A+A-

Vali Çolak, kültür, tarih ve inanç merkezi olan Aydınlar’ın sadece ilimiz için değil aynı zamanda ülkemiz için de çok önemli olduğunu belirterek, “Tillo’ya yapacağımız büyük projelerle canlandırıp, tarihi misyonuna uygun kalkındıracağız.” dedi

 

Daha sonra ilçede yürütülen projeleri yerinde inceleyen Vali Musa Çolak, ilgili daire müdürlerine çalışmaların neden yavaş yürüdüğünü sorarak, "Bugün burada sizlerle birlikte yaptığım incelemelerde çalışmaların yavaş devam ettiğini gözlemledim. Bu çalışmaları yetersiz buldum. Gördüğüm kadarıyla burada yapacak çok iş var. Ancak Ankara’dan sağlanan kaynakların hizmete dönüşmediğini de üzülerek görüyorum. Ben ilin Valisi olarak ilimizde yürütülen tüm projeleri çok yakından takip edeceğim. Projeler için kaynak sıkıntısı yok. Dolayısıyla zamanında bitirilmeyen işlerin hesabını sorarım." şeklinde konuşarak, daire müdürlerini uyardı.

Bu haber toplam 3373 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!