1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vali Çolak kurum denetimlerinde ter döktürüyor
Vali Çolak kurum denetimlerinde ter döktürüyor

Vali Çolak kurum denetimlerinde ter döktürüyor

Vatandaş memnuniyeti esaslı çalışmanın önemini her fırsatta dile getiren Siirt Valisi Musa Çolak, bu anlayıştan hareketle kurum denetimlerini sürdürüyor.

A+A-

Önceki gün Sağlık Müdürlüğü’nde incelemeler yaptıktan sonra sırasıyla Diyaliz Merkezi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Devlet Hastanesi ek binasındaki servisleri denetleyen Vali Çolak, buralarda bulunan hasta vatandaşları da dinlemeyi ihmal etmedi.

 

Yaptığı incelemelerde yetersiz bulduğu temizlik konusunda uyarılarda bulunan Vali Çolak, “Siirt’in sağlık hizmetlerindeki teknolojiden epey faydalandığını görüyorum. Ancak temizlik ve hijyen konusunda bazı aksaklıklar var. Bir dahaki denetimlerimde bu aksaklıkları görmek istemiyorum. Temizlik konusunda toleransım hiç yok.” dedi.

 

Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde bazı polikliniklerde oluşan hasta yığılmalarına da tedbir alınmasını isteyen Vali Çolak, vatandaşların bahçede oturacak bank istemesi üzerine İl Sağlık Müdürü Dr.Erol Emre Ömür’e talimat vererek bahçede oturma banklarının kurulmasını istedi.

Bu haber toplam 2111 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!