1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vali Çolak Kazazedeleri Ziyaret Etii
Vali Çolak Kazazedeleri Ziyaret Etii

Vali Çolak Kazazedeleri Ziyaret Etii

Vali Musa Çolak, Diyarbakır-Batman karayolunda yaşanan elim trafik kazası sonucu, yaralanan ve siirt devlet hastanesinde tedavi altına alınan Betül, Turhan, Metin İlbaş ve Suat Uyanık adlı vatandaşları ziyaret ederek, kendileri ile bir süre görüşerek, ke

A+A-

Sabah erken saatlerde Siirt Devlet hastanesi girişinde, il sağlık müdürü Erol Emre Ömür, Devlet hastanesi baştabibi Adem Bozkurt Aras, hastane müdürü Abdurrahman Tetik tarafından karşılan Vali Musa Çolak, elim Trafik kazası sonucu yaralanan ve tedavi altına alınan vatandaşların durumu hakkında bilgi aldı. 

ilk olarak Betül Turhanı ziyaret eden vali çolak, kendisiyle yakınen ilgilenerek, bir süre sohbet etti, geçmiş olsun dileğinde buluındu.

Daha sonra, sırasıyla suat uyanık ve metin ilbaş adlı vatandaşlarıda ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Metin İlbaş adlı vatandaş ise yaptığı konuşmada, “ Bingöl ilinde  vatani görevini yaptığını, hasta olması münasebetiyle,hava değişimi aldığını, ancak bu elim trafik kazasında kendisininde yaralandığını, ancak hastanedeki doktorların ve diğer yetkililerin kendileri ile yakınen ilgilendiklerini” söyledi.

Vali Musa Çolak, Metin İlbaş’ a geçmiş olsun dileğinde bulunarak, annesiyle de bir süre sohbet etti. Devlet olarak her zaman vatandaşlarımızın yanında olduklarını belirten vali çolak, hastane çıkışında yaptığı konuşmada; “Diyarbakır-batman karayolunda, yaşanan elim trafik kazası sonucu, 25 vatandaşımızı malesef kaybettik.16 yaralımız da var,  acımız çok büyük, çok üzgünüm. Bugün de acılı ailelerimizin acılarını paylaşma, kendilerine devletimizin sevgisini, hoşgörüsünü hissettirmek, yaralarını bir nebze olsun sarmak için kendilerini ziyaret ediyorum.Siirt Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan vatandaşlarımızın sağlık durumları iyiye doğru gidiyor, hayati tehlikeleri yoktur. Bir kez daha buradan yaşanan elim trafik kazasında yaşamlarını yitiren vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum, tüm siirtli hemşehrilerime de başsağlığı diliyorum.” diye konuştu.

 

 

 

 

Bu haber toplam 2489 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!