1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Vali Çolak, esnafı ziyaret etti
Vali Çolak, esnafı ziyaret etti

Vali Çolak, esnafı ziyaret etti

Esnaf ziyaretlerini Ramazan Ayı’nda da sürdüren Siirt Valisi Musa Çolak, önceki gün Güres Caddesi esnaflarını tek tek ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.

A+A-

Emniyet Müdürü Recep Güven ile birlikte Güres Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret ederek bol kazançlar dileyen, esnafla sohbet eden Vali Çolak’ın bu davranışı memnuniyetle karşılandı. Ziyaret esnasında bazı vatandaşların davetlerini kırmayan Vali Çolak, kendileriyle sohbet edip ilde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

Vatandaşın görüşlerini dikkate alacağını belirten Vali Çolak; "Siirt’te göreve başlar başlamaz hızlı bir şekilde çalışmalara başladık. İlk önce kurumları, daha sonra sanayi tesislerini ve fırsat buldukça da esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Bu gün de sizlerle tanışmak; dert ve sıkıntılarınızı bizzat dinlemek için sizleri ziyaret ediyorum. Her zaman olduğu gibi vatandaşlarımıza karşı sosyal devlet olmanın gereklerini yerine getirmek için yoğun çaba harcıyoruz. Bu mübarek ayda vatandaşlarımızla her zamankinden daha fazla beraber olacağız. Dertleriniz derdimiz, sevinçleriniz sevincimiz olacak. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Amacımız, devletimizin şefkatini, güler yüzünü ve gücünü sizin yanınızda olduğunu bir defa daha göstermek ve hissettirmektir. Yetim ve öksüz çocuklarımıza, engelli vatandaşlarımıza ulaşmak birinci önceliğimizdir. Onlara insanca yaşama hakkı için katkıda bulunmak istiyoruz. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızın imkanları dâhilinde temel ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz. Bu bağlamda etrafınızda tanıdığınız, bizim ulaşamadığımız veya utanıp, sıkıldığından bize müracaat edemeyen vatandaşları mutlaka bize bildirin. Onlara da yardımcı olmak için gayret göstereceğiz." dedi.

 

Bu haber toplam 2679 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!