1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vali Çolak, Dilek ailesini ziyaret edip başsağlığı diledi
Vali Çolak, Dilek ailesini ziyaret edip başsağlığı diledi

Vali Çolak, Dilek ailesini ziyaret edip başsağlığı diledi

Siirt Valisi Musa Çolak, İlimiz Kurtalan İlçesi bağlı Toytepe köyünde hayatını kaybeden Tahsin Dilek adlı vatandaşın ailesini ziyaret ederek, başsağlığı diledi.

A+A-

Vali Musa Çolak’ı, İlçe Kaymakamı Abdulhalim CAN ve hayatını kaybeden şahsın çocukları ve yakın akrabaları karşıladı. Vali Çolak, acılı aileye, baş sağlığı dileyerek, “Devlet olarak her zaman vatandaşlarımızın yanındayız, her türlü acılarını ve mutluluklarını sevinçlerini paylaşıyoruz,tarihten gelen bin yıllık kardeşliğimizi, birliğimizi, beraberliğimizi simgeleyen bu taziye ziyaretleri kültürümüzün ayrılmaz bir parçasıdır,  hayatını kaybeden Tahsin Dilek kardeşimize Allah’tan rahmet diler, acılı ailemize de başsağlığı dilerim” dedi.

Toytepe köyü Muhtarı Abdullah Dilek, “bizleri bu acılı günde yalnız bırakmayarak, acılarımızı paylaşan, bizlere her zaman destek olan sayın Valimize teşekkür ederim” sözleriyle duygularını ifade etti.

Vali Musa Çolak’ın taziye ziyaret programında Kurtalan Kaymakamı Abdulhalim Can ve İlçe Şube müdürleri de hazır bulundu.

Bu haber toplam 2732 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!