1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vali Ali Fuat Atik Kayabağlarlıları ziyaret etti
Vali Ali Fuat Atik Kayabağlarlıları ziyaret etti

Vali Ali Fuat Atik Kayabağlarlıları ziyaret etti

Siirt Valisi Ali Fuat Atik beraberinde Jandarma Komutanı ve Emniyet Müdürüyle birlikte Kurtalan’a bağlı Kayabağlar Beldesini ziyaret etti.

A+A-

Belde Ziyareti sırasında Vali Atik’e; İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Kemal Benek, İl Emniyet Müdür Vekili Saruhan Kızılay eşlik etti.

Belde halkı tarafından sevinçle karşılanan Vali Atik, Beldedeki tüm esnafları tek tek ziyaret ederek, bir kahvehanede vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşlarla sohbet ederek, kendilerine tek tek söz veren Vali Atik, beldenin sorun ve taleplerini dinledi.

Beldeye Kayyum atamasıyla birlikte hizmetlerin kendini göstermeye başladığını kaydeden Vali Atik, Beldedeki sorunları bütçe imkanları dahilinde çözüleceğini belitti.

Terörle mücadele konusunda kararlılık vurgusu yapan Vali Atik, “Halkımızın huzuru, güvenliği ve esenliği en öncelikli hedefimizdir. Huzurun olduğu yerde yatırımlarla birlikte kalkınma da olur dolayısıyla vatandaşlarımızın yaşam standartları daha da yükselir.” diye konuştu.

Daha sonra İhtiyaç sahibi Reşit Petek adlı vatandaşı evinde ziyaret eden Vali Atik, bu ailemize Kurtalan Kaymakamlığınca barınma yardımı yapılarak, oturduğu konutun onarım ve tadilatının yapılacağını belitti.

Bu haber toplam 2019 defa okunmuştur
Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!