1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Üsküdar 3-0 Siirtspor
Üsküdar 3-0 Siirtspor

Üsküdar 3-0 Siirtspor

Üsküdar karşısında bugün sahaya çıkan Siirtspor 3-0 yenilerek sahadan boynu bükük ayrıldı.

A+A-

Bugün Vefa stadında A.Üsküdarspor ile oynayan Siirtspor beklenmedik bir skorla umutları zayıflattı. Maç öncesinde büyük bir heyecanla stadı dolduran 2 bin civarındaki Siirtliler ne yazık ki maçın daha ilk yarısında bütün heyecanlarını yitirdiler. Oynanan kötü oyuna rağmen seyirci son 20 dakikaya kadar bile takıma ruh vermeye çalıştılar. Ancak Siirtspor’lu oyuncuların hiçbir çaba sarfetmemesi ve peşpeşe gelen goller taraftarın moralini iyice bozdu.  Siirt taraftarının büyük çoğunluğu maçın bitimine 20 dakika kala sahayı terk etmeye başladıkları ve hatta maçı radyoda canlı yayından veren Siirt FM spikeri Sercan Bilgi’nin de üzüntüden dolayı son 15 dakika kala yayını kestiği görüldü.  Sahada kalan diğer Siirtli seyirciler ise yönetim aleyhinde tezahüratlar yaparak yönetimi istifaya çağırdılar.

Maç sonrasında tamamen kendi imkanlarıyla maça gelen Siirt, Yalova ve İstanbul’daki taraftarların yanına gelipte bir teşekkür bile etmeyen Fadıl Akgündüz ve Yönetiminin bu davranışı ise nezaketsizlik olarak değerlendirildi.

Yönetim aleyhinde atılan tezahüratlar:

“Yönetim İstifa”

“Yeter Mehmet Fadıl Akgündüz. Artık istifa”

“Batman Petrole Başkan olsana”

“En büyük taraftar. Futbolcular Sahtekar”

“Neyleyim cebindeki milyon doları sen şampiyon olmayınca”

Maçta şeref tribününde bulunanlar arasında; Nurettin Ertemel, Adnan Öktüren, Aydın Candabakoğlu gibi isimler de vardı. İstanbul’da olduğu söylenen Siirt Valisi Necati Şentürk ise maçta yoktu.

Bu haber toplam 3156 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!