1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Üniversitede Siirtspor Grubu kuruluyor
Üniversitede Siirtspor Grubu kuruluyor

Üniversitede Siirtspor Grubu kuruluyor

Siirtspor heyecanını üniversite camiasında yaygınlaştırmak isteyen gençler, Siirt Üniversitesi’nde taraftar grubunu kuruyorlar.

A+A-

Geçen sene başkanlığını Çetin Akınay’ın yaptığı Taraftar Derneği bünyesinde kurulan Siirtspor Üniversite Grubu bu yıl da çalışmalarını üniversite bünyesinde yürütüyor. Öncülüğünü Murat Maşallah Ekinci ile Fatih Turhan’ın yaptığı Siirtli iki üniversite öğrencisi, geçen yıl oluşturdukları üniversite camiasından taraftar grubuyla tribünlerde yerini almıştı.

Amaçları üniversite çatısı altında maçlara gitmek, Siirtspor heyecanını üniversite camiasında da yaygınlaştırmak olan Murat Maşallah Ekinci ile Fatih Turhan, bu yıl aynı heyecanı ayakta tutmak için Üniversite grubunu geçen seneye oranla daha yüksek bir katılımla yeniden kurmaya başladılar.

Siirt Üniversitesi Elektrik Bölümü 2.Sınıf Öğrencisi Murat Maşallah Ekinci ile Matematik Öğretmenliği 2.Sınıf öğrencisi Fatih Turhan, Siirtliler.Net’e gruplarıyla ilgili yaptıkları açıklamada, “Üniversite öğrencilerinin Siirtspor taraftarını renklendirecek ve zenginlik katacaktır. Erkek öğrenci arkadaşlarımızın yanı sıra bayan öğrenci arkadaşlarımızı da grubumuz bünyesine alarak hep birlikte sahadaki yerimizi almak ve takımımıza destek olma heyecanını yaşamak istiyoruz.” dediler.

Bu haber toplam 3131 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!