1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ülkü ocakları haberinde yazı başka resim başka
Ülkü ocakları haberinde yazı başka resim başka

Ülkü ocakları haberinde yazı başka resim başka

Siirt Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, Habur kapısında yaptığı 2 kişilik eylemle ilgili basın açıklamasında ilginç bir ayrıntı ortaya çıktı.

A+A-
Siirt Ülkü Ocakları’nın gönderdiği yazılı basın açıklamasındaki haber metniyle, habere ilişkin gönderilen fotoğraflar arasında ilginç bir ayrıntı dikkatlerden kaçmadı.
 
Yazılı haber metninde KALABALIK BİR GRUP denilirken, gönderilen fotoğraflarda sadece 2 kişi görünüyor.
 
İşte o açıklama:
 
“Siirt Ülkü Ocakları eğitim ve kültür vakfı yönetimi Musul ve Kerkük'de yaşanılanlara dikkat çekmek için Tamamı siirt ülkü ocakları yönetiminden oluşan kalabalık bir grupla Habur sınır kapısına giderek IŞİD,Hükümet ve destekçilerini protesto etti...sınır kapısında bir konuşma yapan Siirt Ülkü Ocakları il Başkanı Yunus UZUNLULAR,Bu bölge özmü öz Türk Yurdudur,Türke kefen biçme şerefsizliğinde bulunanların ölümü korkunç olacaktır. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in “Dünyanın neresinde bir Türkün derdi varsa o bizim derdimizdir” şeklindeki sözlerinden hareketle her Ülkücünün esaret ve zulüm altındaki soydaşları için gözünü kırpmadan canını, kanını feda etmekten çekinmeyeceği,ferman genel başkanımız Olcay KILAVUZ beyden geldikten sonra,Kürşat ruhlu yiğitlerin gereğini yerine getireceğini söyledi...”
 
ulku-ocaklari-siirt.jpg
 
 
Bu haber toplam 3769 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!