1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Uğur uyardı: Sınav yaklaşıyor. Çocuğunuza arkadaş olun
Uğur uyardı: Sınav yaklaşıyor. Çocuğunuza arkadaş olun

Uğur uyardı: Sınav yaklaşıyor. Çocuğunuza arkadaş olun

Uğur Dershanesi’nde SBS ve ÖSS için son dönemlerde artan tempoyla birlikte özellikle birebir çalışmalara ağırlık verilmeye başlandı.

A+A-

Sonlara doğru temponun artması gerektiğini ve bu yönde önemli çalışmalar yaptıklarını dile getiren Uğur Dershanesi Kurucu Müdürü Nurullah Geyik: “amacımız sınava girecek her öğrencinin başarıyı yakalamasını sağlamaktır. Yaklaşık bir aydır ekstra denemelere başladık. Sınava yaklaştığımız şu günlerde seri denemeleri başlatıyoruz. Öğleden sonraki check-up çalışmalarında öğrencilerimizin eksik kalan yönlerini tespit edip ona göre birebir ders vermekteyiz. Amacımız sadece derece öğrencileri değil, dershanemize gelen her öğrencinin başarı seviyesini yükseltmektir.” dedi.

 

Çocuğunuzla arkadaş olun

 

Özellikle şu sıralar ailelere de ciddi sorumluluklar düştüğünü kaydeden Nurullah Geyik sözlerini şu cümlelerle tamamladı: “Sınava yaklaşılan dönemlerde ailelere önemli görevler düşüyor. Öğrencilerin hem ruh hem de beden sağlığının korunmasında aileler çaba sarfetmeli. Bu konuda kendi çocuklarına yardımcı olmalılar. Öğrencinin uyku düzeninden beslenmesine kadar birçok konuda aileler dikkatli olmalı. Çocuklarının motivasyonunu bozacak her türlü şeyden kaçınmalıdırlar.”

Bu haber toplam 1842 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!