1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Uğur Dershanesi’nden başarıya ödüllü teşvik
Uğur Dershanesi’nden başarıya ödüllü teşvik

Uğur Dershanesi’nden başarıya ödüllü teşvik

İlimizde yapılan Tanısal Sınav’da il birincisi Siirt Uğur Dershanesi tarafından ödüllendirildi.

A+A-

20 Mart 2010 tarihinde yapılan Uğur Tanısal Sınav’da TM (Eşit Ağırlık) alanında açık ara farkla il 1.si olan Uğur Dershanesi ve Selami Değer Lisesi öğrencisi Dilan Kıtay dershane yetkilileri tarafından düzenlenen mini bir törende bilgisayarla ödüllendirildi.

 

ÖĞRENCİLERİMİZİN LEHİNE OLACAK HER ÇALIŞMAYA ORTAK OLMAYA HAZIRIM

 

Törende konuşan Okul Müdür Vekili Nurettin Kebapçı ödüllendirmeyi seven bir okul olduklarını ve başarıyı ödüllendirmeye her zaman açık olduklarını vurguladı. Çabalarından dolayı da Uğur Dershanesi’ne teşekkür eden Kebapçı, öğrencilerinin lehine olacak her tür çalışmaya ortak olmaya hazır olduklarını belirtti.

 

 

 

BAŞARILAR ITETİKLEMEK, HEYECANI DİĞER ÖĞRENCİLER ARASINDA YAYGINLAŞTIRMA GAYRETİNDEYİZ

İl 1.si olan öğrenciyi dizüstü bilgisayarla ödüllendiren Uğur Dershanesi kurucu müdürü Nurullah Geyik ise : “birçok öğrenciyi açık ara farkla geride bırakarak il 1.si olan Dilan Kıtay’ı tebrik ediyorum. Bizleri gururlandıran öğrencimizin bu başarısını Türkiye derecesine dönüştürmek istiyoruz. Okul yönetimini ve öğretmenlerini de kutluyorum. Bu tür başarıları daha da tetiklemek, aynı heyecanı diğer öğrenciler arasında yaygınlaştırmak için elimizden gelen gayretleri göstereceğiz.” dedi.

Bu haber toplam 2928 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!