1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Uçuşlar iptal olsa da kesinti yapılıyor
Uçuşlar iptal olsa da kesinti yapılıyor

Uçuşlar iptal olsa da kesinti yapılıyor

Uçak biletinizi aldınız ama uçağınız çeşitli nedenlerle iptal oldu ve biletinizi iade ediyorsunuz. O da ne? İade biletiniz için kesinti yapılıyor.

A+A-

Uçuş günü havaalanına gidiyorsunuz. Ancak uçuşların iptal edildiğini size orada bildiriyorlar. Siirt’ten Diyarbakır’a veya Batman’a kadar gidip geri dönmek tam bir çilenin tarifi. Hele hele mutlaka gitmeniz gerekiyor, sizin için hayat-memat meselesi varsa Allah yardımcınız olsun.

Peki, çileniz bitti mi? Hayır! Bundan sonrasını onlarca yıldır haftalık yayın hayatını sürdüren 19 Mart 2012 tarihli Mücadele Gazetesi’nden yani Cumhur Kılıççıoğlu’nun kaleminden okuyalım…

“5 Mart’ta Cumhurbaşkanını ziyaret ettikten sonra ertesi gün dönüşte, tıpkı Ankara’ya giderken yaşadığımız travmanın aynısını yaşadık. Siirt ve Batman seferleri yine iptal edilmişti. Ankara’ya giderken Diyarbakır uçağında yer bulmuştuk. Ama dönüşte Diyarbakır uçağında da yer bulamadık. Elimizdeki Borajet uçuş kartlarını iade ederken her birimizden 30 liralık kesinti yapıldı. Bunun yasal mı yoksa haraç mı olduğunu anlayamadık.”

Bu haber toplam 2636 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!