1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Türkiye’nin yakından tanıdığı isimler Siirt’teydi
Türkiye’nin yakından tanıdığı isimler Siirt’teydi

Türkiye’nin yakından tanıdığı isimler Siirt’teydi

Emniyet Teşkilatı’nın 166.Yıldönümü etkinlikleri kapsamında ilimize Türkiye’nin çok yakından tanıdığı isimler Siirt’e geldiler.

A+A-

Polis teşkilatının 166.yıldönümü münasebetiyle düzenlenen etkinlikler kapsamında dün ilimizde Şöhretler Karması ile Siirtspor Karması maçı yapıldı.

Cuma günü öğleye doğru Siirt Havaalanı’nda karşılanan Hakan Şükür, Tanju Çolak, Gürkan Uygun (Memati), Rıdvan Dilmen ve Emre Kınay, Siirt YILDIZ TURİZM’in araçlarıyla Adanalı Lokantası’na getirildiler. Yoğun yağmura rağmen lokanta önünde biriken çoğunluğunu çocukların oluşturduğu vatandaşlar gelen misafirlerden özellikle Hakan Şükür ile Kurtlar Vadisi’nden tanıdığımız Memati’yi görmek istediler. Yenilen yemeklerin ardından gelen misafirlerin ilk durağı Güres Caddesi üzerinde kurulu olan Polis Çadırı’nı ziyaret etmek oldu. Buradan da Spor Lisesi’ne gerçekleştirilen ziyaretin ardından saat 15.00’te Atatürk Stadı’nda sahaya çıktılar. Siirtspor Karması’nın 2-0 galibiyetiyle biten maçın ardından gelen misafirler ilimizden ayrıldılar.

memati siirtte

kurtlar vadisi memati siirtte

 

Bu haber toplam 6418 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!