1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Türkiye Partisi Siirt Kadın Kolları
Türkiye Partisi Siirt Kadın Kolları

Türkiye Partisi Siirt Kadın Kolları

Türkiye Partisi Siirt İl Teşkilatı’na bağlı Kadın Kolları “Siirt gibi yerlerde hanımların aktif siyasette yer alması çok rahat değil” dedi.

A+A-

TP Siirt Kadın Kolları Başkanı Aysel Aksünger, çalışmalarla ilgili Siirtliler.Net’e bilgi verdi. Daha önce hiçbir siyasi partide görev almadığını ancak siyaseti basın yoluyla yakından takip ettiğini belirten Aksünger, “niçin Türkiye Partisi’nden siyasete girdiniz?” şeklindeki sorumuza; “Kimseyle bir sorunu olmayan bir parti. Herhangi bir kesime değil herkese hitap eden bir parti. Mevcut partilerin hiçbirisi benim ilgi alanıma giremedi ve hepsinin mutlaka sorunları var” şeklinde yanıtladı.

Kadın Kolları teşkilatının ağır da olsa çalıştığını ve daha çok toplantılar düzeyinde faaliyetler yürüttüklerini dile getiren Aksünger, “Kadın Kollarımız yeni kuruldu. Şuan üye kayıt çalışmaları yapıyoruz. En önemli sıkıntımız bölgesel sıkıntıdır. Kadınlarımız çok rahat gelip gidemiyorlar. İrtibatlarımız iletişimimiz devam ediyor. Hanımlarımız kadın kolları toplantılarımıza katılıyorlar fakat kayıt olmakta biraz çekingen davranıyorlar. Ne yazık ki böyle bir sıkıntımız var şu an.” dedi.

Bu haber toplam 3115 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!