1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Türkiye Partisi Beyoğlu teşkilatından Tahir Nazlı
Türkiye Partisi Beyoğlu teşkilatından Tahir Nazlı

Türkiye Partisi Beyoğlu teşkilatından Tahir Nazlı

1968 Siirt Merkez doğumlu melle Bekir Nazlı’nın oğlu Tahir Nazlı, İstanbul Beyoğlu İlçesinde, Türkiye Partisi’nde siyasi çalışmalarını sürdürmektedir.

A+A-

Abdullatif Şener’in Genel Başkanlığını yürüttüğü Türkiye Partisi’nin Beyoğlu İlçe Başkanı Şükrü Tosun ile birlikte siyasi çalışmalarını sürdüren hemşehrimiz Tahir Nazlı şu sıralar yoğun bir tempo içerisinde olduklarını dile getirerek: “Beyoğlu ilçesi Türkiye’nin en önemli ilçelerinden birisidir. Hayat burada çok akıcı ve hızlı ilerliyor. Türkiye Partisi, Beyoğlu İlçe Teşkilatı olarak ilçemize bağlı tüm mahallelerde şu sıralar teşkilatlarımızı kurmaya yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemizdeki esnafları ziyaret ediyoruz. İlçemizde özellikle Tophane semtinde bulunan Siirtli hemşehrilerimizle de kısa bir zaman içinde bir araya gelmeyi planlıyoruz. Eğer bir vakit bulabilirsem memleketim Siirt’e gidip oradaki dost ve akrabalarımı da görmeyi çok istiyorum.” dedi.

Hemşehrimiz Tahir Nazlı, Türkiye Partisi Beyoğlu İlçe Başkan Yardımcısı olarak Yönetim Kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir.

Bu haber toplam 3259 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!