1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Turkcell Edemen’de Kan Bağışı Kampanyası
Turkcell Edemen’de Kan Bağışı Kampanyası

Turkcell Edemen’de Kan Bağışı Kampanyası

"Bir insanı öldürmek, bütün insanları öldürmek anlamına geldiği gibi; bir insanın hayatını kurtarmak da bütün insanların hayatını kurtarmak gibidir." (Bkz. Mâide Sûresi, Âyet:43)

A+A-

Turkcell Edemen’de Kan Bağışı Kampanyası

                Şehrimizin kaliteli ve hizmeti ön planda tutan telekomünikasyon alış veriş mağazalarından biri olan Turkcell Tim Edemen mağazası, geçtiğimiz gün Kızılay ile ortak kan bağışı kampanyası düzenledi.

                Bu tür kampanyalar sayesinde halkımızın birbirine yardım etme geleneğini ayakta tutmayı amaçladıklarını ve kurum olarak sosyal sorumluluklarını bir nebze olsun yerine getirmeye çalıştıklarını belirten yetkililer, mağazanın Güres Caddesi gibi en işlek caddelerden birinde olmasının bu kampanyaya olan ilgiyi üst düzeyde tutacağına da inandıklarını belirttiler.

                Kampanyanın günlük alışverişlerini olumsuz etkilemesini önemsemeyen Turkcell Edemen mağazası, aslında insani değerlerin her şeyin üzerinde olduğunu bir kez daha göstermiş oldular. Kampanyayı gönüllü mağaza personeli ile başlatan yetkililer, yapılan etkinliğin mutluluk verici olduğunu vurguladılar.

                Bu gibi sosyal sorumluluk kapsamında kampanyaların şehrimizde çoğalması dileğiyle, mağaza yetkililerini Siirtliler.Net olarak kutluyoruz.

SİİRTLİLER.NET

Bu haber toplam 3517 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!