1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Turizoom International Hotel Management Alican Aksu
Turizoom International Hotel Management Alican Aksu

Turizoom International Hotel Management Alican Aksu

Turizm alanında uzun yıllardır deneyimler kazanan Siirtli hemşerimiz Ali Can Aksu, sektöre yönelik kurduğu şirketiyle turizm danışmanlık hizmeti vermeye başladı.

A+A-

Turizm ve Otelcilik sektörünün deneyimli isimlerinden Siirtli hemşerimiz Ali Can Aksu, The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’deki Genel Müdürlük görevinden geçtiğimiz ay ayrıldı.

Aksu, kurmuş olduğu “Turizoom International Hotel Management” ismindeki firmasıyla turizm sektöründe danışmanlık hizmeti verecek.

Kurduğu yeni firmayı sosyal medya hesabından duyuran Ali Can Aksu, şu mesajı paylaştı:
"Yöneticilik hayatımda sektörde uzun yıllar edinmiş olduğum bilgi ve deneyimlerimi yine sektöre fayda sağlamak ve farklı çözümler üretmek adına "Turizoom International Hotel Management" şirketimizi kurduk . Deneyimlerimizle şirketimiz uluslararası çalışma sistemi, yerel tecrübesi, geniş bilgi kaynakları ve etkili profesyonel bağlantıları ile hizmet kalitesini ve verimliliğini her zaman en üst seviyede tutmak için çalışacaktır. Etik değerlere saygılı ve güvenilir bir kadroyla, problemi tanımlayan çözüme katkıda bulunan tarafta olmak, ve "Önce İnsan" anlayışımız birinci önceliğimiz olacaktır. "

Bu haber toplam 3787 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!