1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Trafik eğitim ve bilgilendirme semineri
Trafik eğitim ve bilgilendirme semineri

Trafik eğitim ve bilgilendirme semineri

Siirt Halk Eğitim Merkezi’nde yapılan seminerde personel ve öğrenci servis şoförlerine çeşitli trafik kurallarıyla ilgili bilgiler verildi.

A+A-

Siirt Milli Eğitim Müdürlüğü, Siirt Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şube Müdürlüğü ve Siirt Şoförler Odası’nın ortaklaşa düzenlediği seminerde personel ve öğrenci servis şoförlerine çeşitli trafik kurallarıyla ilgili bilgiler verildi.

Hız ve görüş açıları, durma, duraklama, parketme ve duraklamanın yasak olduğu yerler gibi çeşitli trafik kurallarıyla ilgili sinevizyon gösterisiyle birlikte anlatımların yanı sıra şoförler çeşitli soru ve şikâyetlerini de anlatma imkânı buldular.

Şoförler Odası Başkan Vekili ve aynı zamanda Yıldız Turizm’in sahibi İrfan Yıldız’ın oldukça faydalı geçtiğini belirttiği seminerde Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Başkomiser sinevizyon eşliğinde anlatım yaparken, Şube Müdür Vekili Emniyet Amiri Kenan Doğan da şoförlerin sorularını yanıtladı.

Seminerde çok sayıda minibüs şoförünün yanı sıra Yıldız Turizm, Güney Turizm ve Zamur Turizm’in de sahipleri hazır bulundular.

Bu haber toplam 2254 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!