1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. TP Gençlik Kolları'nda çalışmalar arttırılıyor
TP Gençlik Kolları'nda çalışmalar arttırılıyor

TP Gençlik Kolları'nda çalışmalar arttırılıyor

Siirt Türkiye Partisi Gençlik Kolları Başkanı Sinan Danış, 2011 seçimlerine yönelik çalışma tempolarını arttırdıklarını belirtti.

A+A-

4 aydır Gençlik Kolları başkanlığını yürütüyor. Daha önce Ak Parti Gençlik Kolları’nda çalışmalarda bulunmuştu. Siirtliler onu Siirtspor’un maçlarında hararetli tezahüratlarıyla taraftar arasında görmeye alışkındır.

Başkanlığını yürüttüğü Gençlik Kolları’ndaki çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Danış şu ifadelere yer verdi: “Çalışmalarımız daha çok gençlik kollarındaki üye sayımızı arttırmaya yönelik. Ak Parti’den bazı arkadaşlarımız bize dâhil oldular. Partimizin Gençlik Kolları Genel Başkanı ile yaptığım görüşmelerde Siirt’te geniş katılımlı bir konser vermeyi planlıyoruz. Şu an Ak Parti’nin alternatifi Türkiye Partisi’dir. Geçen dönemlerde küstürülmüş Ak Parti’lilerden partimize katılımlar oluyor ve daha da olacak. Partimizi meclise taşımak için gençlik kolları olarak elimizden gelen tüm gayretleri gösteriyoruz. Seçim atmosferine girdik. Çalışma tempomuz daha da artacak.

Siyaset sayesinde yakın çevrenizle, ülke sorunlarınızla daha yakından ilgileniyorsunuz. Çevreniz artıyor.  Gençlerin siyasete girmesini tavsiye ediyorum. Kendilerine yakın hissettikleri partilerin gençlik kollarına girsinler ve aktif rol alsınlar.”

sinan danış

Bu haber toplam 2927 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!