1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. TOMRİS’te 5.Yıla Özel Kampanya
TOMRİS’te 5.Yıla Özel Kampanya

TOMRİS’te 5.Yıla Özel Kampanya

Tomris Ticaret ve Pazarlama’da 5.Yıla özel kampanyalar alıcısına gözkırpıyor

A+A-

TOMRİS SU ARITMA SİSTEMLERİNDE KAMPANYA

5.YILA ÖZEL, 5 YIL GARANTİ VE 10 TAKSİT

KARACA (KRC) MARKADA KAMPANYA

84 Parça Yemek takımı
91 Parça Çatal Kaşık Bıçak takımı
22 Parça Tencere Takımı

1.670 yerine 1.398 TL ve 10 Taksit


TOMRİS TİCARET ve PAZARLAMA

Yeni Mah. Güres Cad. No: 114 Merkez - SİİRT

(0484) 223 22 25 – (0537) 664 81 75


SİİRT MARKASI TOMRİS SU ARITMA CİHAZLARININ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

5 Aşamalı, tezgah altı reverse osmosis su arıtım cihazı. Reverse Osmosis üniteleri yüksek teknolojinin en son olanaklarının kullanıldığı üst düzey bir su arıtım prosesidir. Tezgahaltı RO sistemleri, mutfak tezgahının altına monte edilebilecegi gibi ayrıca kompakt tipleri tezgah üstüne monte edilebilmektedir. 75 Gpd'lik bir sistem 150-250 lt su üreteceginden dolayı içme suyu haricinde yemek yapımı ve kullanım açısından da gerekli su ihtiyacını da karşılayacaktır.

ÇALIŞMA PRENSİBİ

1- 10" 5 MİCRON SEDİMENT FİLTRE VE ÖZELLİKLERİ Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır. Su arıtma cihazınızı sağlıklı kullanabilmeniz için belirli aralıklarla filtrelerini değiştirmek gerekmektedir. Filtre değişim süreleri , arıtmaya gelen suyun kalitesine ve kullanım miktarına göre değişmekle birlikte, 5 micron filtre için ortalama değişim süresi 6 aydır.

2- 10" GAC AKTİF KARBON FİLTRE Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır. Su arıtma cihazınızı sağlıklı kullanabilmeniz için belirli aralıklarla filtrelerini değiştirmek gerekmektedir. Filtre değişim süreleri , arıtmaya gelen suyun kalitesine ve kullanım miktarına göre değişmekle birlikte, GAC filtre için ortalama değişim süresi 6 aydır.

3- 10" 5 MİCRON BLOK KARBON FİLTRE VE ÖZELLİKLERİ GAC Filtre ile birlikte, Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır. Su arıtma cihazınızı sağlıklı kullanabilmeniz için belirli aralıklarla filtrelerini değiştirmek gerekmektedir. Filtre değişim süreleri , arıtmaya gelen suyun kalitesine ve kullanım miktarına göre değişmekle birlikte, Blok karbon filtre için ortalama değişim süresi 6 aydır.

4- TW-1812-75 GPD FİLMTEC AMERİCAN MEMBRAN FİLTRE Günde 75 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir. Su arıtma cihazınızı sağlıklı kullanabilmeniz için belirli aralıklarla filtrelerini değiştirmek gerekmektedir. Filtre değişim süreleri , arıtmaya gelen suyun kalitesine ve kullanım miktarına göre değişmekle birlikte, membran için ortalama değişim süresi 2 yıldır.

5- İNLİNE POST TATLANDIRICI KARBON FİLTRE Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır. Su arıtma cihazınızı sağlıklı kullanabilmeniz için belirli aralıklarla filtrelerini değiştirmek gerekmektedir. Filtre değişim süreleri , arıtmaya gelen suyun kalitesine ve kullanım miktarına göre değişmekle birlikte, Inline post karbon filtre için ortalama değişim süresi 1 yıldır. 

Bu haber toplam 3209 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!