1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Tillo Belediyesi: Erdoğan çünkü…
Tillo Belediyesi: Erdoğan çünkü…

Tillo Belediyesi: Erdoğan çünkü…

2002’den beri sorunların üzerine cesaret ve kararlılıkla gidildiğini anımsadan Tillo Belediye Başkan Vekili, “Biz Erdoğan’ı destekliyoruz” diyerek yazılı bir açıklamada bulundu.

A+A-
Tillo Belediyesi Başkan Vekili Cemal Erken, Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili yaptığı açıklamada aşağıdaki ifadelere yer verdi.
 
2007 yılında referandumda milletimiz tarafından seçilmesi yönünde iradesini açıklamış olup, bu iradenin sonucu olarak 10 Ağustos tarihinde ilk kez milletimiz doğrudan, yani kendi oyuyla Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanını seçecek.
 
Genel Başkanımız, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Ak Parti olarak 2002’den beri Türkiye’nin en temel sorunlarını cesaret ve kararlılıkla çözmeye çalışıyoruz.
 
Türkiye, artık siyasi ve ekonomik kriz endişesi içinde olan değil, herkesin geleceğe güvenle baktığı bir ülkedir.
 
Yeni Türkiye, devletin milletiyle, tarihiyle ve coğrafyasıyla barıştığı Türkiye’dir. Kendi tarihinden, kültüründen, dilinden ve coğrafyasından uzak kalan değil, aksine ondan güç alan, onunla gurur duyan bir Türkiye inşa ediyoruz.
 
Yeni Türkiye, finansta, sağlıkta, eğitimde, kültürde dünyanın cazibe merkezi olan bir Türkiye olacaktır.
 
İnşallah halkımıza layık bir şekilde Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığında da bugüne kadar yaptığı hizmetler katlanarak çoğalacak ve Yeni Türkiye, demokratik, müreffeh, büyük ve öncü bir Türkiye olacaktır.
 
Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı destekliyoruz.
 
Sevgi ve saygılarımla, Allah’a emanet olunuz.
 
Cemal Erken
Tillo Belediye Başkan Vekili
 
Bu haber toplam 3561 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!