1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Tillo Belediyesi enkaz kaldırma çalışmalarına başladı
Tillo Belediyesi enkaz kaldırma çalışmalarına başladı

Tillo Belediyesi enkaz kaldırma çalışmalarına başladı

Bugüne kadar bir türlü temizlenmeyen enkaz yığınları ilçe halkının sürekli şikayetlerine neden olmaktaydı.

A+A-

Uzun yıllardır yıkılan ve sahipsiz kalan ilçede bulunan çok sayıdaki binalar adeta savaştan çıkmış bir coğrafyayı andırmaktaydı. Bugüne kadar bir türlü temizlenmeyen enkaz yığınları ilçe halkının sürekli şikayetlerine neden olmaktaydı.

 

SİİRTLİLER.NET

 

29 Mart seçimlerinden sonra büyük bir farkla seçimin galibi olan Mesut Memduhoğlu kolları sıvayarak seçim sürecinde vaat ettiği projeleri önem sırasına göre hayata geçirmeye başladı. İlçede yıllardır çözülememiş olan yıkılmış binaların moloz yığınlarından ilçe halkını kurtarma yönünde çalışmaya başlayan Aydınlar Belediyesi vatandaşların şimdiden beğenisini kazanmaya başladı.

 

MAKİNA SESLERİ 2 YIL DİNMESİN

 

İlçede enkaz kaldırma çalışmalarından ötürü çalışan işmakinalarının sesleri her ne kadar ilçeyle özdeşleşen sükunet verici sessizliği bozsa da ilçe halkı bundan şikayetçi değil. Siirtliler.Net’e açıklamalarda bulunan vatandaşlar “İlçemizden 2 yıl bu seslerin eksik olmamasını istiyoruz. 2 yıl boyunca bu makinalar çalışırsa ilçemiz harika bir yer olacaktır.” şeklinde görüşlerini dile getirdiler.

Bu haber toplam 2071 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!