1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Tillo Belediye Başkanına kayyum ve öncesini sorduk
Tillo Belediye Başkanına kayyum ve öncesini sorduk

Tillo Belediye Başkanına kayyum ve öncesini sorduk

Siirt Belediyesine görevlendirilen Kayyum ile ilgili önceki haberlerimizde vatandaşlara mikrofon uzatmıştık. Bu haberimizde ise başka bir Belediye Başkanına sorduk.

A+A-

İdham Aydın, Tillo Belediye Başkanlığı görevini sürdürüyor. Siirt’e en yakın ilçemiz olan Tillo’nun haliyle Siirt Belediyesi ile ilişkileri daha yoğun olabiliyor. Önceki haberlerimizde vatandaşlara mikrofon uzatıp Kayyum belediyesiyle ilgili görüşlerini sormuştuk. Bu haberimizde ise Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın’a mikrofon uzattık.

“ANLAMSIZ ANLAMSIZ SORUN ÇIKARIYORLARDI”

İdham Aydın, terörle mücadele kapsamında açığa alınıp gözaltına alınan Hdp’li Tuncer Bakırhan ile çalışmış. Şimdi ise Kayyum Belediye Başkanı Ceyhun Dilşad Taşkın ile çalışıyor. Aydın’a bir belediye başkanı olarak her iki belediye yönetimiyle ilgili görüşlerini sorduk. Kamuoyunun pek bilmediği ilginç bir ayrıntıyı öğrenmiş olduk. İlçeye su verilmesi bile problem oluyormuş. Basit ve anlamsız meselelerden bile sorun çıkarılıyormuş. Şimdi ise Kayyum ile rahat bir nefes alınmış. İşte İdham Aydın’ın o değerlendirmeleri:

 

Bu haber toplam 1099 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!