1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. THY, Siirt-Batman Servisi iptal edildi
THY, Siirt-Batman Servisi iptal edildi

THY, Siirt-Batman Servisi iptal edildi

Siirt-Batman arası çalışan yolcu servisi son seferini geçtiğimiz Cuma günü yaptı. Yolcular Batman havaalanına 2 km. kala indirildi.

A+A-

Şubat ayında başlayan Siirt-Batman arası havayolu yolcularını taşıyan THY Servisi iptal edildi.

Son servisini geçtiğimiz Cuma günü yapan THY servisi, Batman havaalanının içerisine kadar girmedi. Yolcular havaalanına 2 km. kala yol üzerinde indirildi. Yolcular şaşkınlık içerisinde valizlerini taşıyarak havaalanına kadar yürümek zorunda kaldılar.

THY Genel Müdürlüğü, Batman Havaalanı Müdürlüğü ve anlaşmanın yapıldığı Siirt firmasıyla ilgili anlaşmazlıkların belge eksikliğinden kaynaklandığı öğrenilen bu durumla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Batman havaalanını kullanacak Siirt yolcuları bu durum düzelinceye kadar kendi imkanlarıyla Siirt-Batman arasında gidip gelecekler.

SERVİS ŞOFÖRÜ TEHDİT EDİLMİŞ

Öte yandan yolcuları taşıyan servisin şoförü Batman havaalanında çalışan bazı taksiciler tarafından tehdit edildiği iddia edildi. Yolcuları havaalanı dışında indirmek zorunda kalan servis şoförünün bu duruma tepki göstererek, bazı yolcuların valizlerini taşımasına yardım ettiği görüldü.

Bu haber toplam 4602 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!